Lineage 2: Revolution

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 302 MB
  • Version 1.00.06
  • Dil Türkçe
  • Firma Netmarble Games
Netmarble Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Lineage 2: Revolution oyununa sahip olun.

Netmarble Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Lineage 2: Revolution oyununa sahip olun. 

Lineage 2: Revolution oyunu rol yapma oyunları arasında yerini almış olan başarılı ve kaliteli bir oyundur. Unreal 4 motoru ile güçlendirilmiş çarpıcı görsellerle nefes kesici yeni bir fantezi dünyasına girmek için ücretsiz olarak Lineage 2: Revolution oyununa dahil olmanız gerekiyor. 
Açık dünyada 200 oyuncunun aynı anda savaşabildiği gerçek zamanlı devasa savaşları tek bir ekranda deneyimlemek için oyunumuza dahil olun ve mobil cihazınız ile keyifli bir oyun deneyimi yaşayın. Yeni oyuncularla beraber bir grup kurun veya arkadaşlarınızla bir klan kurup epik akın zindanlarında korkunç baş düşmanları alt etmeyi deneyin.

Lineage 2: Revolution, mobil cihazlara üst düzey grafikler, devasa bir açık dünya ve büyük ölçekli PvP savaşları getiren çığır açan, yeni bir çevrim içi rol yapma oyunu olarak oyun sever arkadaşlarımızı mobil cihazlarına kitleyen muhteşem bir oyundur. Oyuncular nihayet gerçekten göz kamaştırıcı bir dünyada milyonlarla beraber bir MMORPG oyununu avuçlarının içinde deneyimleyebilecek ve keyifle oynayacaklar. 

Lineage 2: Revolution indir
DİĞER SÜRÜMLER